این بازیگر زن جوان وقتی بالای منبر میرود! +تصاویر

این بازیگر زن جوان وقتی بالای منبر میرود! +تصاویر

این بازیگر زن جوان وقتی بالای منبر میرود! 

مرجانه دلدار گلچین متولد سال ۴۷ و خواهر منیژه دلدار گلچین (بازیگر سینما) و دختر عموینادیا گلچین (بازیگر سینما) است. وی در نیمه دوم دهه شصت بازیگر معروف و مشهور سریالهای تلویزیون بود و اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد توانست چهره قابل قبولی در میان عامه تماشاگران از خود به نمایش بگذارد. شاید بازی او در فیلم های شب بیست و نهم و چشم هایم برای تو در ذهن مخاطب عام مانده باشد.

سرانجام بازی مرجانه گلچین را در نقشی به جز ژانر کمدی میبینیم.در آستانه پخش «نفس گرم» از شبکه اول سیما، اولین عکسهای نقش متفاوت مرجانه گلچین رونمایی شد.داستان «نفس گرم»    حول محور زندگی زنی میانسال به نام «ملیحه» روایت می شود

این بازیگر زن جوان وقتی بالای منبر میرود! +تصاویر 

iranstyle-ir (3)

مجموعه تلویزیونی «نفس گرم» اثری از محمد مهدی عسگرپور از روز شنبه ۹ آبان ماه هر شب ساعت ۲۲ از شبکه اول سیما پخش می شود. همچنین به طور همزمان این سریال ۳۵ قسمتی از شبکه اچ دی نیز روی آنتن می رود.

مرجانه گلچین در این مجموعه نقش یک سخنران را برعهده دارد. شخصیتی که گلچین نیز پیش از این در کارنامه بازیگری خود تجربه نکرده است و البته نمونه شخصیت ملیحه نیز در مجموعه های تلویزیونی کمتر دیده شده است.

iranstyle-ir (1)

  گرداوری:ایران استایل

The post این بازیگر زن جوان وقتی بالای منبر میرود! +تصاویر appeared first on مجله اینترنتی ایران استایل | پورتال خبری و سبک زندگی.

تصویر دختر

Contacts:
Posted by: on