دانلود بازی تک تیراندازی برای اندروید Battlefield Combat Black Op

دانلود بازی تک تیراندازی برای اندروید Battlefield Combat Black Op

بازی تک تیراندازی برای اندروید

ایران استایل : دانلود بازی تک تیراندازی برای اندروید Battlefield Combat Black Op با لینک مستقیم

بازی تک تیراندازی برای اندروید , دانلود بازی تک تیراندازی برای اندروید , بازی تک تیراندازی , اندروید , بازی اندروید , دانلود بازی اندروید , بازی برای اندروید , موبایل اندروید , جدیدترین بازی ها برای اندروید , بازی باحال برای اندروید , بازی جذاب اندروید , دانلود بازی تک تیراندازی ,

توضیحات :

در اولین مأموریت اشتباهی رخ داد، به عنوان یک کماندو، شما باید به یک روستای پر از تروریست‌های شورشی حمله کرده و هرکسی که در آنجا بود را از بین می‌بردید… اما تروریستی در کار نبود. تنها غیرنظامیان و کودکان که تنها گناهشان این بود که در جای اشتباهی قرار گرفته بودند.

نمی‌توانستید به آن‌ها شلیک کنید، پس فرار را ترجیح دادید. هم‌تیمی‌هایتان به اندازه شما وسواس نداشته و همه روستا را کشتند. فریادهای کودکان هنوز هم شما را دنبال می‌کنند.

حالا شما یک قاتل قراردادی هستید که در سایه‌ها پنهان است و توسط دولت تحت تعقیب بوده و برای سرتان جایزه تعیین کرده است. قسمت Black Ops دشمنان شما هستند و هیچ‌کسی به اندازه شما آن‌ها را نمی‌شناسد. تفنگ‌تان نیز آماده است…

Battlefield Combat Black Op بهترین بازی تیراندازی اول شخص برای اندروید است که در آن به عنوان یک متخصص تک‌تیرانداز، باید دشمنان خود را نابود کرده و انتقام بگیرید.

The post دانلود بازی تک تیراندازی برای اندروید Battlefield Combat Black Op appeared first on مجله اینترنتی ایران استایل | پورتال خبری و سبک زندگی.

اخبار دنیای موبایل و تکنولوژی

سریال سرا
بک لینک

Contacts:
Posted by: on